Македонски | Shqip | English |
Вчера 15:49 Автомобили , Валандово

PEUGEOT 206CC 1.6 16V -01

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
15 јан 20:18 Автомобили , Валандово

Audi A8 3.0 tdi quattro

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан 16:23 Автомобили , Валандово

Lancia Delta

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан 16:21 Автомобили , Валандово

Mercedes E 270

4 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
01 јан 21:51 Автомобили , Валандово

Yugo 55

400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек 12:56 Куќи/Вили , Валандово

Kuka od 120m2 vo selo Josifovo

23 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 120
01 дек 13:24 Автомобили , Валандово

Mercedes Benz C220

35 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 10 000 - 14 999
30 ное 18:03 Автомобили , Валандово

Mercedes-Benz C 220 cdi Elegance Germancki -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт 20:35 Автомобили , Валандово

Alfa Romeo -98

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
27 сеп 23:19 Автомобили , Валандово

Hyundai Santa Fe -05

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток