Македонски | Shqip | English |
03 јан 22:10 Станови , Дебар

Stan od 72m2 vo Debar

33 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 дек 14:09 Куќи/Вили , Дебар

Se izdava vila Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 120
30 окт 21:29 Куќи/Вили , Дебар

Vila vo Mavrovo

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 5
19 дек 00:01 Куќи/Вили , Дебар

Shtepi ne qender Debar

Број на соби: 2,5
13 сеп 12:15 Куќи/Вили , Дебар

Shtepi prej 616m2 ne Debar

200 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 10
28 јун 08:00 Станови , Дебар

Banesë në Durrës Shqipëri

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Кон почеток