Македонски | Shqip | English |
Вчера 00:18 Автомобили , Дебар

Opel Corsa -02

1 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
21 јан 20:12 Автомобили , Дебар

Audi A3 -09

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
20 јан 15:00 Автомобили , Дебар

VW Golf 5 -04

5 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
19 јан 17:25 Автомобили , Дебар

Jeep Cherokee 3.0 CRD full -06

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
19 јан 13:30 Автомобили , Дебар

МERCEDES GLA250 4MATIC

31 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
19 јан 01:42 Автомобили , Дебар

BMW 730d facelift

4 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан 19:02 Автомобили , Дебар

VW Touareg

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
14 јан 23:21 Автомобили , Дебар

VW Golf 4 TDI 150PS

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан 23:12 Автомобили , Дебар

Peugeot 307 coupè cabriolet

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
07 јан 16:09 Автомобили , Дебар

FORD FIESTA 1.8 DIZEL 94g

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
03 јан 22:10 Станови , Дебар

Stan od 72m2 vo Debar

33 000 ЕУР

Број на соби: 3
03 јан 13:32 Автомобили , Дебар

FORD FIESTA 1.3

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
23 дек 20:19 Автомобили , Дебар

Zastava 101 -98

850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 95 000 - 99 999
11 дек 22:18 Автомобили , Дебар

Mercedes C 220 -03

4 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
11 дек 21:50 Автомобили , Дебар

Audi A4 -03

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
09 дек 20:32 Автомобили , Дебар

VW Passat

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
09 дек 14:27 Автомобили , Дебар

Skoda Octavia -03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
05 дек 16:32 Автомобили , Дебар

Fiat Fiorino 1.7 D

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек 17:50 Автомобили , Дебар

Daewoo Tico

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
02 дек 21:27 Автомобили , Дебар

Opel Zafira 2.0 dti

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек 14:09 Куќи/Вили , Дебар

Se izdava vila Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 120
30 ное 12:23 Автомобили , Дебар

OPEL CORSA -08

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
27 ное 02:12 Автомобили , Дебар

OPEL VECTRA C -03 2.2 DTI

3 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
26 ное 22:48 Автомобили , Дебар

VW Golf 1.9 tdi -01

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
26 ное 00:44 Автомобили , Дебар

KIA CARNIVAL -02 NOV VO TOP FORMA

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 ное 18:46 Автомобили , Дебар

Opel Corsa -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 ное 04:36 Автомобили , Дебар

Rover 75 -04

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 ное 17:41 Автомобили , Дебар

MERCEDES BENZ SEL 126 -85 DIZEL

Година: 1985
Километража: 150 000 - 159 999
16 ное 22:28 Автомобили , Дебар

Opel Corsa 1.0 -02

1 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
15 ное 03:38 Автомобили , Дебар

Ford Escort -99 itno

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток