Македонски | Shqip | English |
20 јан 10:12 Куќи/Вили , Кратово

Kuka vo Kratovo

Број на соби: 7
Површина: 200
04 јан 22:22 Куќи/Вили , Кратово

Kuka 120m2 vo Carina maala

Број на соби: 6
Површина: 120
29 дек 18:54 Автомобили , Кратово

Audi A4 1.9

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек 18:45 Автомобили , Кратово

Audi A4 1,9 -00

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
24 дек 18:08 Автомобили , Кратово

VW Golf 1.9TDI unikatno zacuvan

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
10 дек 14:07 Автомобили , Кратово

Opel Corsa -03

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
22 ное 04:36 Автомобили , Кратово

VW Touareg -04

8 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
21 ное 00:46 Куќи/Вили , Кратово

Stara kuka vo Kratovo

Број на соби: 4
Површина: 110
11 окт 21:44 Автомобили , Кратово

FIAT PALIO 1.7 TD -99

850 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
07 окт 22:56 Автомобили , Кратово

FIAT PUNTO 1.2 8v -01

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
19 сеп 21:38 Автомобили , Кратово

VW BORA 1.9 TDI -99

2 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
19 сеп 18:05 Автомобили , Кратово

MERCEDES-BENZ G CLASS -02

750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
11 сеп 11:42 Автомобили , Кратово

Opel Corsa -03

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
18 авг 01:53 Автомобили , Кратово

DAIHATSY YRV 1.3 -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток