Македонски | Shqip | English |
Вчера 20:48
Линк
Куќи/Вили , Крушево

Kuka od 90m2 vo Krusevo

12 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90

Вчера 20:48
Линк
Куќи/Вили , Крушево

Kuka od 90m2 vo Krusevo

12 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 16:35 Куќи/Вили , Крушево

Moderno namestena vila vo Krusevo itno

700 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
12 јан 01:54 Автомобили , Крушево

Lada Niva

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 90 000 - 94 999
09 јан 19:59 Автомобили , Крушево

Volvo 240

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
09 јан 19:08 Куќи/Вили , Крушево

SMESTUVANJE VO KRUSEVO

Број на соби: 3
Површина: 100
08 јан 20:41 Куќи/Вили , Крушево

Apartmani i sobi vo Krusevo

350 МКД / дневно

Број на соби: 5
Површина: 100
06 јан 17:05 Куќи/Вили , Крушево

Se izdava sprat vo Krusevo

3 000 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 110
26 дек 18:59 Автомобили , Крушево

Ford Mondeo 2.0TDci Titanium 140ks

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
27 ное 02:03 Куќи/Вили , Крушево

Kuka vo Krusevo

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
Кон почеток