Македонски | Shqip | English |
16 јан 20:48
Линк
Куќи/Вили , Крушево

Kuka od 90m2 vo Krusevo

12 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90

15 јан 19:52 Куќи/Вили , Крушево

Kuka vo Krusevo

300 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 110
08 јан 20:41 Куќи/Вили , Крушево

Apartmani i sobi vo Krusevo

350 МКД / дневно

Број на соби: 5
Површина: 100
06 јан 17:05 Куќи/Вили , Крушево

Se izdava sprat vo Krusevo

3 000 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 110
22 јун 23:50 Автомобили , Крушево

Zastava 128 skala 65 -93

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 75 000 - 79 999
Кон почеток