Македонски | Shqip | English |
20 јан 15:33
Линк
Автомобили , Неготино

KIA Pro-Cee'd

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан 13:14
Линк
Автомобили , Неготино

AUDI Q7 3.0 TDI V6 (233 Hp) quattro Tiptronic

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 02:22 Автомобили , Неготино

Opel Vectra 1,6 benzin plin

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
20 јан 15:33 Автомобили , Неготино

KIA Pro-Cee'd

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан 15:33
Линк
Автомобили , Неготино

Ford Focus

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан 13:14
Линк
Автомобили , Неготино

AUDI Q7 3.0 TDI V6 (233 Hp) quattro Tiptronic

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан 11:49 Автомобили , Неготино

Opel Zafira -07 cdti 88kw

5 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 јан 14:27 Автомобили , Неготино

VW Golf 4 1.4 Plin

Година: 1999
Километража: 400 000 - 449 999
16 јан 20:56 Автомобили , Неготино

AUDI A6 2.0 140KS

7 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан 14:18 Автомобили , Неготино

Mercedes C 200

10 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан 19:01 Автомобили , Неготино

VW Golf 4 1.9 TDI

3 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
15 јан 13:36 Автомобили , Неготино

Audi A6 2.5 150ks

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан 14:02 Автомобили , Неготино

Mercedes E 290 td

2 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
11 јан 13:09 Станови , Неготино

Stan na prizemje so povrsina od 70m2 vo Negotino

37 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Кон почеток