Македонски | Shqip | English |

Денес 13:56 Автомобили , Охрид

Mercedes E270 CDI

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:15 Станови , Охрид

Stan so dvor vo Ohrid

51 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:08 Станови , Охрид

DELUXE APARTMENTS STROG CENTAR

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Денес 12:37 Автомобили , Охрид

BMW 320 d Xdrive 2.0 d 177ks -09

16 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:16 Автомобили , Охрид

VW Golf 4 1.9 tdi

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:36 Автомобили , Охрид

PEUGEOT 207 1.4HDI ALEK

3 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:35 Автомобили , Охрид

PEUGEOT 207 1.6HDI ALEK

4 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 04:00 Станови , Охрид

Stan od 46m2 naselba Raca Ohrid

Број на соби: 2
Денес 02:45 Автомобили , Охрид

VW Polo -02

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:25 Автомобили , Охрид

Chevrolet Captiva

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 22:21 Автомобили , Охрид

Chevrolet Captiva

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 20:16 Станови , Охрид

STAN 41M2 VO OHRID

850 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:57 Станови , Охрид

Apartman Paveldi centar Ohrid

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Вчера 18:44 Станови , Охрид

Se iznajmuva stan kaj gimnazija

Број на соби: 3
Површина: 70
Кон почеток