Македонски | Shqip | English |

Денес 14:14 Авто плац Автомобили , Ресен

AUDI A6 3.0 QUATTRO S-LINE

9 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:14 Авто плац Автомобили , Ресен

ALFA GT BERTONE DESIGN -05

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:14 Авто плац Автомобили , Ресен

OPEL ASTRA H 1.3 CDTI GTC

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:44 Автомобили , Ресен

MERCEDES E 280 ELEGANCE -04

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:21 Авто плац Автомобили , Ресен

Audi A6 3.0 TDI QUATTRO -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:21 Авто плац Автомобили , Ресен

PEUGEOT 407 1.6 HDI Comfort

5 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:17 Авто плац Автомобили , Ресен

MERCEDES E 320 CDI EVO

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:08 Авто плац Автомобили , Ресен

MERCEDES BENZ E 220 170 KS EVO

10 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:00 Авто плац Автомобили , Ресен

VW GOLF 4 1.9 TDI 90 KS

2 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:17 Автомобили , Ресен

Porsche Cayenne Turbo 4,5L V8 450 HP PLIN -05

25 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:13 Авто плац Автомобили , Ресен

Mercedes-Benz ML 280

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:27 Авто плац Автомобили , Ресен

AUDI A4 1.9 TDI 131 KS S-LINE

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:21 Авто плац Автомобили , Ресен

Mercedes C 200 CDI AMG PACKET

11 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:20 Авто плац Автомобили , Ресен

VOLVO S40 2.0 D

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан 11:29 Автомобили , Ресен

Porsche Cayenne Turbo 4,5L V8 450 HP PLIN -05

25 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
16 јан 10:29 Автомобили , Ресен

Mercedes E 220 CDI Classic Automatic

6 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
16 јан 10:29 Автомобили , Ресен

BMW 525D M-PACKET KAKO NOVO

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан 08:31 Автомобили , Ресен

MERCEDES C220 sport

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан 17:06 Автомобили , Ресен

MERCEDES C 220 CDI AVANGARD AVTOMATIC EXTRA

4 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан 14:04 Автомобили , Ресен

Opel Corsa 1,3 Jtd 90 ks kako nova

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 јан 21:34 Авто плац Автомобили , Ресен

Mercedes ML 320 CDI Sport

16 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
13 јан 11:51 Автомобили , Ресен

Mercedes ML 280 CDI AIRMATIC KAKO NOV

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток