Македонски | Shqip | English |

17 јан 22:17 Автомобили , Свети Николе

Alfa Romeo 1.9

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
30 дек 17:38 Автомобили , Свети Николе

Hyundai Accent -99 ili zamena

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
25 дек 11:45 Автомобили , Свети Николе

VW Touareg

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек 13:56 Автомобили , Свети Николе

Opel Zafira 1.9 CDTI

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
19 ное 18:10 Куќи/Вили , Свети Николе

Kuka stara ili mesto od 50m2 vo Centar

10 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
12 ное 15:19 Автомобили , Свети Николе

VW Golf -96

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток