Македонски | Shqip | English |
16 јан 18:19
Линк
Автомобили , Струга

BMW E 90 320d

8 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 01:23 Автомобили , Струга

Yugo 45

200 250 ЕУР

Година: 1982
Километража: 40 000 - 44 999
20 јан 20:10 Автомобили , Струга

Audi A4 2.0 TDI -06

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан 17:35 Автомобили , Струга

BMW 320 D -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан 16:25 Автомобили , Струга

Fiat Bravo od prv sopstvenik

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
20 јан 15:29
Линк
Автомобили , Струга

BMW 520i

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан 19:17 Автомобили , Струга

BMW 520i

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан 00:28 Автомобили , Струга

FICO EKSTRA

1 300 ЕУР

Година: 1983
Километража: 70 000 - 74 999
18 јан 22:56 Автомобили , Струга

VW Passat

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан 12:40 Автомобили , Струга

Audi A4 1.9 tdi -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан 20:33 Автомобили , Струга

Fiat Palio moze zamena

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан 20:12 Автомобили , Струга

Fiat Palio

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан 18:48 Автомобили , Струга

VW Golf 7 1.6 TDI 77kw 105ks

Година: 2013
Километража: 60 000 - 64 999
17 јан 12:03 Автомобили , Струга

Nissan Navara

12 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан 10:32 Автомобили , Струга

Audi A5 Sportback 2.0 TDI

18 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан 19:31 Автомобили , Струга

Chevrolet Aveo 1.2 49000km

Година: 2006
Километража: 45 000 - 49 999
16 јан 18:19 Автомобили , Струга

BMW E 90 320d

8 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан 18:03 Автомобили , Струга

BMW X5

10 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан 14:10 Автомобили , Струга

BMW E 90 320

8 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан 14:00 Автомобили , Струга

Audi A6 3.0tdi quattro

9 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан 19:25 Автомобили , Струга

Opel Vectra 2.5 v6 automatic moze zamena

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
10 јан 22:08 Автомобили , Струга

Mercedes ML 270

8 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан 12:38 Автомобили , Струга

Fiat Grande Punto 1.3 jtd 125.000 km prv gazda

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
08 јан 14:15 Автомобили , Струга

Fiat Doblo 1.3 JTD

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
05 јан 19:10 Автомобили , Струга

BMW 320

3 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
05 јан 12:25 Автомобили , Струга

RENAUL MEGANE -99 DIZEL

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток