Македонски | Shqip | English |

Вчера 12:54 Станови , Струга

Novа gradba nov stan vo Struga

Број на соби: 3
Површина: 60
09 јан 16:15 Куќи/Вили , Струга

Kuka 470m2 vo Struga

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
25 дек 19:40 Станови , Струга

Stan od 60m2 vo strog centar na Struga

Број на соби: 3
Површина: 60
25 дек 11:21 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Mislesevo itno

10 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
16 дек 22:25 Станови , Струга

Stan od 58m2 vo Struga

26 000 ЕУР

Број на соби: 2
10 дек 18:12 Куќи/Вили , Струга

Kuka Shtepi

146 000 ЕУР

Број на соби: 5
10 дек 18:00 Станови , Струга

Stan Banesa

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 дек 17:52 Куќи/Вили , Струга

Kuka Shtepi

200 000 ЕУР

Број на соби: 8
10 дек 17:44 Станови , Струга

Stan vo Struga Banesa

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
06 дек 12:22 Станови , Струга

Banese e renovaur Struge

52 000 ЕУР

Број на соби: 3
03 дек 16:21 Станови , Струга

Stan 130m2 vo Struga

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 130
03 дек 16:13 Куќи/Вили , Струга

Kuka od 938m2 vo Struga

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
01 дек 16:45 Станови , Струга

Stan od 90m2 vo Struga Banesa prej 90m2 ne Struge

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
29 ное 16:15 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Struga Shtepi

85 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 ное 15:11 Станови , Струга

Stan/Shitet banesa

46 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 ное 15:11 Куќи/Вили , Струга

Kuka/Shitet shtepi

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 ное 14:55 Станови , Струга

Stan Shitet banesa

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Кон почеток