Македонски | Shqip | English |
09 јан 16:15 Куќи/Вили , Струга

Kuka 470m2 vo Struga

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
25 дек 11:21 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Mislesevo itno

10 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
10 дек 18:12 Куќи/Вили , Струга

Kuka Shtepi

146 000 ЕУР

Број на соби: 5
10 дек 17:52 Куќи/Вили , Струга

Kuka Shtepi

200 000 ЕУР

Број на соби: 8
03 дек 16:13 Куќи/Вили , Струга

Kuka od 938m2 vo Struga

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
29 ное 16:15 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Struga Shtepi

85 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 ное 15:11 Куќи/Вили , Струга

Kuka/Shitet shtepi

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
12 ное 11:34 Куќи/Вили , Струга

Kuka Shitet shtepi 400m2

300 000 ЕУР

Број на соби: 8
10 ное 16:00 Куќи/Вили , Струга

Kuka / Shitet shtepi

Број на соби: > 10
31 окт 15:15 Куќи/Вили , Струга

Shtepi ne Struge rruga teferic

Број на соби: 6
Површина: 200
22 сеп 03:03 Куќи/Вили , Струга

Vikendica VISNI moze zamena

Број на соби: 5
Површина: 100
19 сеп 12:36 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Struga Shtepi ne qender te Struges

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 сеп 14:17 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo selo Mislesevo moze zamena za stan vo SK

15 000 ЕУР

Број на соби: 5
01 сеп 12:57 Куќи/Вили , Струга

Shtepi prej 48m2 ne Struge Kuka vo Struga

30 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
22 јул 15:31 Куќи/Вили , Струга

Luksuzna kuka vo Struga

Број на соби: 6
Кон почеток