Македонски | Shqip | English |

18 ное 14:55 Станови , Струга

Stan Shitet banesa

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
25 јун 11:18 Станови , Струга

Se izdava stan od 60m2 vo Struga

Број на соби: 3
Површина: 60
09 апр 10:53 Станови , Струга

Stanovi vo Struga banesa ne Strugë

Број на соби: > 10
01 јул 23:24 Станови , Струга

Stan za iznajmuvanje vo Struga

Број на соби: 3
Површина: 60
20 ное 14:40 Станови , Струга

STAN VO CENTAROT VO STRUGA

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 јул 15:17 Станови , Струга

Trosoben stan vo Struga

47 300 ЕУР

Број на соби: 3
19 јул 15:30 Станови , Струга

APARTMANI SOBI STANOVI

20 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
13 јун 16:30 Станови , Струга

Se izdava stan za turisti vo Struga

Број на соби: 3
Површина: 60
10 ное 16:28 Станови , Струга

Stan banesa prej 70m2 ne Struge

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
13 јун 12:49 Станови , Струга

Garsonjera 38m2 vo Struga

24 000 ЕУР

Број на соби: 1
19 апр 12:12 Станови , Струга

Se izdava stan od 50m2 vo Struga

Број на соби: 1,5
02 авг 11:00 Станови , Струга

Stan od 73m2 vo Struga

40 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
16 дек 22:25 Станови , Струга

Stan od 58m2 vo Struga

26 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 јан 22:40 Станови , Струга

APARTMAN VO EVROHOTEL STRUGA

12 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
16 авг 18:30 Станови , Струга

Apartman vo Eurohotel

19 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
14 јул 11:02 Станови , Струга

Se izdava stan od 45m2

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
08 јул 20:46 Станови , Струга

Stan 61m2 vo Struga moze zamena

30 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
27 јул 12:39 Станови , Струга

Se iznajmuvaat stanovi vo Struga

Број на соби: 2
21 мај 13:49 Станови , Струга

Stan od 60m2 vo Struga

30 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
17 јан 20:03 Станови , Струга

Stan 80m2 nov itno banes e re urgjentisht

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 авг 20:18 Станови , Струга

Trosoben stan vo Struga ITNO

38 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
06 мар 21:02 Станови , Струга

Banesë prej 70m2 ne Struge

36 400 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Кон почеток