Македонски | Shqip | English |

Вчера 19:17 Автомобили , Струга

BMW 520i

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:28 Автомобили , Струга

FICO EKSTRA

1 300 ЕУР

Година: 1983
Километража: 70 000 - 74 999
18 јан 22:56 Автомобили , Струга

VW Passat

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан 15:56 Куќи/Вили , Струга

Kuka so plac Shtepi dhe pllac

200 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 јан 15:44 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Struga Shtepi ne Struga

300 000 ЕУР

Број на соби: 8
18 јан 15:44 Станови , Струга

Stan sprorti poliklinika MAGDIS Banesa

26 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 јан 12:54 Станови , Струга

Novа gradba nov stan vo Struga

Број на соби: 3
Површина: 60
18 јан 12:40 Автомобили , Струга

Audi A4 1.9 tdi -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан 20:33 Автомобили , Струга

Fiat Palio moze zamena

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан 20:12 Автомобили , Струга

Fiat Palio

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан 20:10 Автомобили , Струга

Audi A4 2.0 TDI -06

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан 18:48 Автомобили , Струга

VW Golf 7 1.6 TDI 77kw 105ks

Година: 2013
Километража: 60 000 - 64 999
17 јан 17:35 Автомобили , Струга

BMW 320 D -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан 12:03 Автомобили , Струга

Nissan Navara

12 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан 11:53 Куќи/Вили , Струга

KUKA VO STRUGA

Број на соби: 8
17 јан 10:32 Автомобили , Струга

Audi A5 Sportback 2.0 TDI

18 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан 19:31 Автомобили , Струга

Chevrolet Aveo 1.2 49000km

Година: 2006
Километража: 45 000 - 49 999
16 јан 18:19 Автомобили , Струга

BMW E 90 320d

8 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан 18:03 Автомобили , Струга

BMW X5

10 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан 14:10 Автомобили , Струга

BMW E 90 320

8 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток