Македонски | Shqip | English |
17 јан 16:57
Link:
Автомобили , Струмица

VOLVO S80 Momentum D5 185KS

10 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан 16:27
Link:
Автомобили , Струмица

VOLVO V60 - R DESIGN

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
12 јан 01:54
Link:
Автомобили , Струмица

VOLVO V60 RDESIGN 2.0 D

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 01:34 Автомобили , Струмица

Audi A6 3.0 TDI Quattro -12

Година: 2012
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 18:21 Автомобили , Струмица

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI moze i zamena

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:45 Автомобили , Струмица

Opel Vectra -98 moze i zamena

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:53 Авто плац Автомобили , Струмица

Opel Omega 2.5 td -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:04 Автомобили , Струмица

MERCEDES E220 CDI

6 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:56 Автомобили , Струмица

VW GOLF 2.0TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:30 Автомобили , Струмица

VW GOLF 5 Klima 142 000km -04

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 13:19 Автомобили , Струмица

VW CADDY 1.9TDI -07

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 13:14 Автомобили , Струмица

BMW X6 4.0d 10

33 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 12:42 Автомобили , Струмица

Ford Focus 2.0 TDCI -05 Klima

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:34 Автомобили , Струмица

MERCEDES A140

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:36 Автомобили , Струмица

CITROEN C4 GRAND PICASSO 2.0 HDI MOZE ZAMENA

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:28 Автомобили , Струмица

VW GOLF 1.9 TDI 101 KS KARAVAN MNOGU ZACUVAN

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:17 Автомобили , Струмица

Jaguar X-Type 2.0d

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 00:41 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong Rexton cip 2.7 dizel

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
18 јан 18:00 Автомобили , Струмица

FIAT BRAVO 1.9 M-JET 150ks -08

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан 14:00 Автомобили , Струмица

Mercedes ML 320 cdi EDITION -10

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
18 јан 09:03 Автомобили , Струмица

Renault Megane 1.9 dci FAP -08

2 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
18 јан 08:07 Автомобили , Струмица

Alfa Romeo 159 JTDM 150ks ALCANTARA 12 -06

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 јан 05:24 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Astra -92

1 300 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан 22:41 Автомобили , Струмица

PEUGEOT 407 2.0 HDI PLATINIUM XENON

5 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
17 јан 20:33 Автомобили , Струмица

VW Passat AvtoPlac Interkom

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан 19:56 Автомобили , Струмица

PEUGEOT 407 2.0 HDI PLATINIUM XENON NAVI

5 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток