Македонски | Shqip | English |

21 мај 14:02 Автомобили , Струмица

BMW 320 td -00

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
17 јан 20:43 Автомобили , Струмица

Opel Zafira ful oprema - 99

2 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
29 сеп 11:57 Автомобили , Струмица

Seat Ibiza 1.9 tdi -01

3 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
16 јан 14:53 Авто плац Автомобили , Струмица

Opel Omega 2.5 td -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
20 авг 20:30 Автомобили , Струмица

Renault R 19 1.8 -94

1 100 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
30 сеп 12:03 Автомобили , Струмица

BMW 730d long unikat -08

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
29 јун 17:03 Автомобили , Струмица

Audi A4 1.8T 4X4 -97

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
23 ное 17:06 Автомобили , Струмица

Opel Astra vo bezprekorna sostojba -04

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
11 мар 23:21 Автомобили , Струмица

Porsche 911 GT 3 -00

Година: 2000
Километража: 55 000 - 59 999
16 авг 18:50 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo centarot na Strumica moze zamena

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200
10 мај 13:41 Автомобили , Струмица

VW Polo -97

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
24 јул 05:08 Автомобили , Струмица

Fiat Punto 1.2 -08

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
16 јан 18:07 Автомобили , Струмица

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS ENTERIERAUTO

4 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
02 јун 00:31 Автомобили , Струмица

Seat Leon 2.0TDI -08

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток