Македонски | Shqip | English |

Денес 02:32 Автомобили , Тетово

OPEL CORSA C DIZEL -01 ISUZU MOTOR

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 01:55 Автомобили , Тетово , Желино

Ford Escort -98

950 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:23 Автомобили , Тетово , Теарце

Renault Kangoo -02

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:52 Автомобили , Тетово , Теарце

OPEL VECTRA

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:40 Куќи/Вили , Тетово

SHTËPI NE TETOVE

175 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 18:09
Линк
Автомобили , Тетово , Желино

Jeep Cherokee 2.5 crdi

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:36 Автомобили , Тетово

PEUGEOT 206 Sedan -08

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 17:12 Автомобили , Тетово

RENAULT MEGANE -04

3 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:19 Автомобили , Тетово

BMW 730 d M-PAKET

30 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:03 Автомобили , Тетово

BMW 530 M-Paket

5 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:39 Автомобили , Тетово , Желино

Mercedes-Benz E 320

6 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:15 Автомобили , Тетово

Opel Vectra moze zamena

Година: 1994
Километража: 450 000 - 499 999
Вчера 14:18 Автомобили , Тетово

Ford Mondeo 1.8td full Bagatela Zamena

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:20 Автомобили , Тетово

MINI ONE DISEL 1.4 ITNO -03

5 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:18 Автомобили , Тетово

BMW X5 3.0d panorama

25 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 11:05 Автомобили , Тетово

Porsche Cayenne 3.0d

Година: 2012
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 11:01 Автомобили , Тетово

VW Touareg 4.2 tdi

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 02:48 Автомобили , Тетово

MINI ONE -04

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 01:03 Автомобили , Тетово

VW Golf -85

Година: 1985
Километража: 20 000 - 24 999
21 јан 21:50 Станови , Тетово

STAN OD 90m2 VO CENTAR

62 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
21 јан 20:45 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Golf 4 tdi 4x4

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток