Македонски | Shqip | English |

SLOBODNO ZA NOVA GODINA vo garsonjera

Се изнајмува од: Meri Nikoloska 27 дек 17:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 1,5
Адреса: Ul. Kiro Fetak br 36
Површина: 54 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Дрва
Локација: Крушево
Се изнајмуваат - еден спрат од куќа со три соби и уште еден спрат во вид на гарсионера во истата куќа. Место за паркинг, кабловска, wi-fi со добра локација во градот. Со возило се доаѓа до самата куќа. За подетални информации јавете се на:
Мери 078 388 687
Благодариме!
Нема посетени огласи
Кон почеток