Македонски | Shqip | English |

SMESTUVANJE VO KRUSEVO

Се изнајмува од: Miki 09 јан 19:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Површина: 100 m2
Број на спратови: 1 спрат
За живеалиштето: Паркинг простор / Гаража, Нова градба, Самостојна куќа, Наместен
Греење: Дрва
Локација: Крушево
Se izdavaat kompletno opremeni sobi vo Krusevo na glavna ulica, cel sprat so poseben vlez, kapatilo, kujna, tv, internet.
Dostapni preku celata godina.
Нема посетени огласи
Кон почеток