Македонски | Shqip | English |

Se izdava sprat vo Krusevo

Се изнајмува од: Peconi Rujanoski 06 јан 17:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

3 000 МКД / дневно

Број на соби: 3
Адреса: nikola karev
Површина: 110 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Централно
Локација: Крушево
Iznajmuvam cel sprat 4/2(lezai) ,kompletno namesten,so 2 ili 3 oddelni sobi,opremena kujna i kupatilo,dneven prestoj od 30 m2,parno greenje i wi fi,idealen za dve familii so deca ili za parovi
Нема посетени огласи
Кон почеток