Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVAAT SOBI ZA TURISTI

Се изнајмува од: Сотир 01 јан 13:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Крушево
Се издаваат соби за туристи
За подетални информации јавете се на:
072 227 - 843 Сотир
078 388 - 687 Мери
Нема посетени огласи
Кон почеток