Македонски | Shqip | English |

Se izdava soba vo Krusevo

Се изнајмува од: Indira 30 дек 00:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

10 ЕУР / дневно

Површина: 70 m2
За живеалиштето: Наместен
Локација: Крушево
Се издаваат соби во центарот на Крушево за Нова Година.
Контакт телефон: 075930089
Нема посетени огласи
Кон почеток