Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat sobi za zimski raspust vo Krusevo

Се изнајмува од: Indira 31 дек 21:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

10 ЕУР / дневно

Површина: 70 m2
За живеалиштето: Бања, Посебен влез, Наместен
Локација: Крушево
Се издаваат соби во центарот на Крушево за новогодишните , божиќните празници и зимскиот распуст. Дво креветни и три креветни.
Цена по договор , зависи од деновите за престој.
Контакт телефон : 075930089
Нема посетени огласи
Кон почеток