Македонски | Shqip | English |

Магацин

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Екофризер 07 јан 03:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: Зона Север Струмица
Површина: 5000 m2
Локација: Струмица
Простории : Магацин
Се издава или продава магацин со вкупна површина 5000 м2 во индустриска зона север Струмица од кои 1750 м2 е магацински простор.За подетални информации на следниве телефонски броеви 071 205 342 и 071 205 343
Нема посетени огласи
Кон почеток