Македонски | Shqip | English |

Barame stolar

Се нуди работа од: Beci 20 јан 20:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Гази Баба, Скопjе
Сектор : Индустрија/Занаетчии/Производство
Barame stolar so rabotno iskustvo
Нема посетени огласи
Кон почеток