Македонски | Shqip | English |

Se bara prodavacka

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Bojdi Dooel Skopje 20 јан 21:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Фирмата Бојди Дооел има потреба од продавач/ка
Нема посетени огласи
Кон почеток