Македонски | Shqip | English |

Se bara vraboten za vo mesarnica

Се нуди работа од: Igor Вчера 08:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Mesarnica ima potreba od masar so iskustvo.
Mesarnicata ima odlicni uslovi za rabota i nudi dobra mesecna plata.
Нема посетени огласи
Кон почеток