Македонски | Shqip | English |

VOZAC SOFER ZA MEGUNARODEN TRANSPORT SO E KATEGO

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: LINK LOGISTIK Денес 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
SE BARA VOZAC -SOFER ZA MEGUNARODEN TRANSPORT SO E KATEGORIJA NA RELACIJA MK-EU-MK
PLAKANJE 12% PLUS PRIDONESI
Нема посетени огласи
Кон почеток