Македонски | Shqip | English |

VOZAC SOFER ZA MEGUNARODEN TRANSPORT

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: ЛИНК ЛОГИСТИК Вчера 20:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
СЕ БАРА ВОЗАЧ ЗА МЕЃУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ ЗА РЕЛАЦИЈА МК-ЕУ-МК
ПЛАТА 12% ПЛУС ПРИДОНЕСИ
Нема посетени огласи
Кон почеток