Македонски | Shqip | English |

VRABOTUVAME TISLER majstor za rabota so drvo

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: ПИРИН ЕКСПОРТ СКОПЈЕ Вчера 17:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Индустрија/Занаетчии/Производство
Пирин Експорт ДООЕЛ Скопје, вработува Тишлер - мајстор за работа со дрво, при производство на сауни. Потребно е минимум 5 години работно искуство во дрвна индрустрија.Работата опфаќа работа на циркулар,кроење и ковање ламперија, обработка на даски за клупи. Почетна плата 18.500 денари. Бараме сериозен кандидат за долгорочно вработување.
Нема посетени огласи
Кон почеток