Македонски | Shqip | English |

Rabotnik/cka za rabota na tezga na Zelen Pazar

Се нуди работа од: Горан 17 јан 21:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Друго
Бараме работник или работничка за работа на тезга на Зелен Пазар
Нема посетени огласи
Кон почеток