Македонски | Shqip | English |

Se bara sumarski inxinjer i agronom po ovostarstvo

Се нуди работа од: Абдурахим Сулимани 20 јан 20:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Боговиње, Тетово
Сектор : Земјоделство
Компанијата Агрорека расадник, со локација во Пирок, општина Боговиње, која што се бави со шумарство и овоштарство има потреба од вработување на шумарски инжињер и агроном по овоштарство. Заинтересираните да се јавите на тел: 075335922 Џими
Нема посетени огласи
Кон почеток