Македонски | Shqip | English |

EDINECNI KREVETI

Оглас од претпријатие. Се продава од: Фенико 2000 - Милчо 11 авг 15:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Богданци, Гевгелиjа
Опрема : Кревети и Мебел за спални соби
ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО Д ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ЦЕНИТЕ СЕ ОД ПРВА РАКА
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ
facebook: mebel m metalmebel
Нема посетени огласи
Кон почеток