Македонски | Shqip | English |

Audi A3 -09

Се продава од: Erjon 21 јан 20:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Бела
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
Se prodava avtomobil Audi A3. Zainteresiranite mozat da me kontaktirat na viber vo broj: 00447478723510.
Cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток