Македонски | Shqip | English |

BMW 730d facelift

Се продава од: BMW 19 јан 01:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 800 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: 7-серии / BMW
Модел: 730
Se prodava BMW 730d vo odlicna sostojba
Komplet servisirano so nova vodna pumpa
Nov akumulator, novi gumi pireli 18
Registrirana do 10/2017 so zelen karton
Ja drzam vo italia a momentalno e makedonija
Koj e za luksuzno a evtino dobro vozilo neka poveli
Sekakov vid na proba vo sekoe vreme
Najdobriot dizel motor 3.0 commonrail
Za poveke info na telefon
MOZNA e ZAMENA za KOLA do 2000€
Нема посетени огласи
Кон почеток