Македонски | Shqip | English |

FORD FIESTA 1.8 DIZEL 94g

Се продава од: SAFET 07 јан 16:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

800 ЕУР

Година: 1994
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Fiesta
Prodavam Ford Fiesta 1.8 dizel vo odlicna sostojba mnogu ekonomicna, registrirana cela godina - NOVI GUMI
-MNOGU MALA POTROSUVACKA
KOLATA MOZETE DA JA PROVERITE KADE SAKATE MOTOROT RABOTI KAKO SAT.
kontakt SAFET 077515795
Нема посетени огласи
Кон почеток