Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa -02

Се продава од: Opel Денес 00:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 950 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
Kolata e vo odlicna sostojba, servisirana, lanec set e menet, novi gumi letni, bez klima. Registracija 1godina
Нема посетени огласи
Кон почеток