Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 coupè cabriolet

Се продава од: Seit İsmail 10 јан 23:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 700 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
Prodavam Peugeot 307 coupe/cabriolet (4700 euro).
Нема посетени огласи
Кон почеток