Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 -04

Се продава од: albi 20 јан 15:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

5 400 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Golf 5 viti 2004.tdi.2.0 makina ne gjendje te mire.
Нема посетени огласи
Кон почеток