Македонски | Shqip | English |

KAWASAKI ER6N

Се продава од: Dardan Вчера 18:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 500 ЕУР

Година: 2008
Локација: Дебар
Моторцикли : Спортски
Марка: Kawasaki
Модел: ER
Se prodava Kawasaki er6n 2008 godina
Napraven servis
registriran do juli 2017
Нема посетени огласи
Кон почеток