Македонски | Shqip | English |

VW Caravelle 2.5 TDI

Се продава од: Volkswagen 29 дек 19:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 700 ЕУР

Локација: Дебар
Возила : Патнички возила
Марка: Volkswagen
Модел: Caravele
Proizvedeno 1998 god.klima tronik. Kombeto e vo odlicna sostojba vozeno vo stranstvo so nashi tablici.hitno
Нема посетени огласи
Кон почеток