Македонски | Shqip | English |

MASINA ZA MALTER PUMPA PFT G4

Се продава од: Bekim Вчера 13:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 500 ЕУР

Локација: Дебар
MASINA ZA MALTER PUMPA PFT G4 KOMPLET. SO CREVA ZA VODA MATRIAL KABLI KOMPRESOR ZA VAZDUH ZA. SILOS. VO ISPRAVNA SOSTOJBA ZA PVEKE INFORMACI. NA Viber WhatsApp. 00393490602978
Нема посетени огласи
Кон почеток