Македонски | Shqip | English |

Garnitura Trosed Dvosed Fotelja

Се продава од: Albanet 10 јан 18:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Дебар
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Trosetot e so mekanizam, Se pusta
Cena po dogovor
Telefon: 071564162
Нема посетени огласи
Кон почеток