Македонски | Shqip | English |

Kuka od 600m2 vo Debar

Се продава од: faton Вчера 00:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 9
Површина: 600 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Друго
Локација: Дебар
Prodavam kuča ot 100m2 i dvor ot 600m2 vo dvorot ima deloven prostor (dučan) ot 40 m2 kučata se naoča do NEPTUN cenata e po dogovor .
Нема посетени огласи
Кон почеток