Македонски | Shqip | English |

Stan od 72m2 vo Debar

Се продава од: Rexhep 03 јан 22:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

33 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 72 m2
Локација: Дебар
Se prodava stan 72m2 so 3 sobi vo Albanija Drac do plaza pogled na more cena 33000e cenata ne e fiksna
Нема посетени огласи
Кон почеток