Македонски | Shqip | English |

EKSKLUZIVEN prostor 170m2 centar Delcevo

Се продава од: Andrijana 08 јан 12:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

50 000 ЕУР

Локација: Делчево
Простории : Друго
Се продава
сутеренски простор 170м2
со ентериерен проект за паб/дискотека.

Просторот е во деловно трговскиот објект Грин Центар - Делчево, ново градба, со имотен лист.
Изготвен е и проект за ентериерно уредување на дискотека / паб и ланч бар, со можност за изведување на ентериер по потреба на клиентот.

Просторот е соодветен и за други намени во зависност од потребата на клиентот, како теретана, обложувалница, казино итн.

Повеќе информации на 070 235 463
Нема посетени огласи
Кон почеток