Македонски | Shqip | English |

Pcelni semejstva

Се продава од: Митко Никовски Денес 13:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

100 ЕУР

Локација: Делчево
Се продаваат 8 пчелни семејства со комплет пчелни сандаци (дадан блат)
Нема посетени огласи
Кон почеток