Македонски | Shqip | English |

Audi A4 -04

Се продава од: Стаменковска Дијана 21 јан 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 700 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Ауди А4
Quatro
прв Газда
С-лајн
4х4
полу кожа
6 брзини
Нема посетени огласи
Кон почеток