Македонски | Shqip | English |

BMW 320 D Sport

Се продава од: Igor Денес 09:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

7 700 ЕУР   8 650 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Делчево
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
Avtomobilot e vo besprekorna sostojba ,so dobri zimski gumi,sportski alu bandazi,klima bizona.
Avtomobilot e stotuku uvezen od Italija,tamu e registriran vo Oktomvri 2006ta, taka da e koristen samo od 2007ma godina...
Sekakva proba i so vas mehanicar
Smeneto e ulje i site filtri pred 5000km.
Cenata ne e fiksna
Нема посетени огласи
Кон почеток